Polish (Poland)
Nauczanie Znak jakości FLE

Oficjalny znak jakości "Qualité Français Langue Etrangère"

W 2007 r. szkoła AZURLINGUA otrzymała znak "Qualité FLE "

Jest ona jedną z pierwszych szkół francuskiego dla cudzoziemców (FLE) we Francji, która otrzymała ten znak za jakość prowadzonej dydaktyki, pomieszczeń i usług  (zarządzanie administracja, zapisy, zakwaterowanie, itp.).

Ten znak jakości to zaangażowanie państwa francuskiego za pośrednictwem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Szkolnictwa Wyższego i badań Naukowych (Dyrekcja d/s Szkolnictwa Wyższego), Ministerstwa Spraw Zagranicznych   (Generalna Dyrekcja d/s Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju) oraz  Delegatury Generalnej d/s języka francuskiego i języków Francji, które postanowiły powierzyć CIEP misję wprowadzenia w życie systemu nadawania znaków francuskim ośrodkom FLE (francuski jako język obcy) mieszczącym się na terenie Francji.
Przedsięwzięcie to pozwoli na uznawanie ośrodków szkoleniowych, których oferta językowa  i usługi stanowią gwarancję i oczekiwana jakość. nasza szkoła francuskiego wspiera, oczywiście, tę inicjatywę, pozwalającą wszystkim, którzy przyjeżdżają do Francji uczyć się francuskiego na czynienie tego w jak najlepszych warunkach. 

A propos jakości ...

Rozmowa z dyrektorem szkoły-  Jean-Luc Librati

Rok 2007 to triumf Państwa profesjonalizmu, ponieważ szkoła Azurlingua otrzymała znak jakości « Label Qualité Français Langue Étrangère». Jak można dostać takie wyróżnienie ?

Jean-Luc Librati - Kiedy tworzyliśmy szkołę Azurlingua w 1990 r., mieliśmy bardzo precyzyjnie określone cele do osiągnięcia : stać się jedną z najlepszych szkół francuskiego jako języka obcego We Francji. Przez te wszystkie lata pracowaliśmy więc nad doskonałością naszej oferty. Ponieważ jesteśmy blisko naszych studentów, udało nam się zidentyfikować ich oczekiwania i wymagania. W  Azurlingua mają oni do swej dyspozycji najlepsze warunki do pracy, aby się uczyć francuskiego lub doskonalić go. mamy także ten przywilej, że jesteśmy położeni we wspaniałym regionie. Nicea, Cannes, Antibes, Juan-Les-Pins, Monaco, Grasse, Saint-Paul de Vence, Saint-Tropez ... Lazurowe Wybrzeże pobudza do marzeń !

Dlaczego wymienione instytucje miały wolę nadania znaku jakości nauczaniu języka francuskiego jako obcego ?

Jean-Luc Librati -Studenci, którzy decydują się na przyjazd do Francji w celu nauki języka, chcą także poznać nasz kraj i jego zwyczaje. Chcą w pełni wykorzystać swój pobyt, bez kłopotów i przykrych niespodzianek. nadany znak jakości pozwala im na wybór szkoły w pełnym do niej zaufaniu, porównując konkretne  informacje na temat jej  wyróżnienia. Po to, żeby się nie pomylić.

Na jakich obiektywnych kryteriach oparta jest ocena szkół ?

Jean-Luc Librati - Zostały określone konkretne zbiory kryteriów, takie jak treści programowe i różnorodność szkoleń, kwalifikacja nauczycieli, dyspozycyjność personelu administracyjnego, waga programu kulturalnego, nowoczesność wyposażenia, adaptacja pomieszczeń i komfort miejsca zakwaterowania. Znak jakości jest gwarancją. A ponieważ już byliśmy gotowi na przyjęcie tych gwiazdek, nie musieliśmy podwyższać poziomu naszych świadczeń, ani też podwyższać opłat w związku z tym.
Sztuczka

Pomyśl o naszej usłudze transferu - tańszej niż taksówka. Zagwarantuje Ci  ona indywidualne przywitanie i dowiezie Cię na miejsce zakwaterowania. 

 

Dobre powody, by przyjechać do Azurlingua...


Kursy dla prawdziwych początkujących


Znak jakości uznawany przez rząd francuski


Ceny i oferty "na miarę", odpowiadające Twoim oczekiwaniom


Uznanie instytucjonalne (partnerskie uniwersytety).

11 poziomów francuskiego,  Azurlingua proponuje Ci dydaktykę na miarę !


NEW :Możesz zapłacić w 2,3 lub 4 ratach bez kosztów.


I jeszcze inne 
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Dołącz do nas !

 
Portale społecznościowe

Poleć nas  na Facebooku !Lubisz tę stronę ?
Pomóż nam w jej rozpowszechnieniu !


Azurlingua

Kurs dla nauczycieli

Staże pedagogiczne

formation pour Professeurs

[lireplusprof url="profs/profs.html"]formations pour professeurs[/lireplusprof]

Program tenis Auron lub Nicea

Gem, set, mecz

programmes tennis Nice pour adolescents

[lireplusado url="fr/cours-ados/programme-tennis"]Cours de français + Tennis[/lireplusado]


Poznawanie Francuzów przez ich historię, muzykę, kulturę to cel tego blogu.