Polish (Poland)
Zapisy Warunki ogólne

Warunki ogólneWiza
Jeżeli jesteście Państwo obywatelami kraju Unii Europejskiej, wiza nie jest wymagana.
Obywatele krajów spoza unii Europejskiej :
- w przypadku pobytu maksymalnie do 3 miesięcy, o ile nie ma specjalnej umowy, trzeba wystąpić o wizę turystyczną w Konsulacie Francji w Państwa kraju.
- w przypadku pobytu powyżej 3 miesięcy, musicie Państwo wystąpić w do Konsulatu Francji w swoim kraju o studencką wizę długiego pobytu, dającą prawo do karty pobytowej. (zob. rubryka "płatności" poniżej).


Zapisy
- Prosimy wypełnić załączony formularz i odesłać go do naszego biura mailem lub faksem oraz zaliczkę w wysokości 250 euro (zob. rubryka  "płatności" poniżej). W momencie, gdy otrzymamy od Państwa wypełniony formularz zapisów, w którym zobowiązujecie się Państwo do akceptacji ogólnych warunków szkoły, odeślemy Państwu mailem lub faksem potwierdzenie ze wszystkimi potrzebnymi informacjami dotyczącymi Państwa pobytu oraz szczegółową fakturę kosztów pobytu.
- W przypadku późno podjętej decyzji o zapisie (na mniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem pobytu), prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Ubezpieczenie
- Musicie Państwo zawrzeć indywidualną umowę ubezpieczeniową na pokrycie wszelkiego ryzyka związanego z podróżą i pobytem (choroby, wypadki, kradzieże).
- Jeżeli jesteście Państwo obywatelami kraju Unii Europejskiej, prosimy o wyrobienie sobie w kraju  Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Płatność
- W chwili zapisu musicie nam Państwo przesłać 250 euro zaliczki, najlepiej kartą bankową Visa lub MC. W przypadku płatności czekiem lub przelewem bankowym, prosimy o wcześniejszy kontakt. Pozostała część faktury  musi do nas wpłynąć najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem Państwa pobytu, bez przypominania o tym z naszej strony. Po upłynięciu tego terminu zastrzegamy sobie prawo do dysponowania Państwa miejscem.
- Jeżeli potrzebna jest Państwu wiza, należy obowiązkowo dołączyć do formularza zapisów zadatek w wysokości 50% kosztów Państwa pobytu, abyśmy mogli wystawić oficjalne zaproszenie. Pozostała część faktury  musi do nas wpłynąć najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem Państwa pobytu, bez przypominania o tym z naszej strony. W przypadku odmowy wizy zwrócimy Państwu całość kosztów stażu  (minus 50 euro kosztów administracyjnych), jeżeli dostarczony nam zostanie dowód odmowy wizy ze strony Ambasady Francji.
- Państwa płatność musi być w euro i nie może być obciążona opłatami i podatkami bankowymi.

Sposób płatności
- Kartą bankową Visa lub Master Card
- Przelewem SWIFT na rzecz :
BNP Paribas, Nice
Nr rozliczeniowy banku : 30004
Nr rozliczeniowy agencji: 00642
Nr rachunku : 00010412746
CLÉ RIB : 57
Posiadacz rachunku: SARL AZURLINGUA
IBAN : FR76 3000 4006 4200 0104 1274 657
SWIFT : BNPAFRPPNIC

Bardzo ważne : zważywszy na długość trwania operacji bankowych, radzimy Państwu przesłać nam faksem kopię zlecenia bankowego.

-Czekiem bankowym lub Euroczekiem w euro wystawionym na rzecz AZURLINGUA
Bez względu na wybrany rodzaj płatności, prosimy upewnić się, że nazwisko/nazwiska ucznia/uczniów oraz numer zapisu są wyraźnie napisane.

Anulowanie i zmiany
- Wszelka rezygnacja z Państwa strony w terminie dłuższym niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem Państwa pobytu będzie podlegała potrąceniu 140 euro kosztów administracyjnych od wpłaconej sumy.
- Wszelka rezygnacja z państwa strony w terminie krótszym niż 2 tygodnie od rozpoczęcia pobytu będzie podlegała ryczałtowemu potrąceniu w wysokości 290 euro od sumy kosztów. Żaden zwrot pieniędzy nie będzie możliwy w przypadku nieobecności pierwszego dnia stażu.
- Wszelki pobyt przerwany lub zmodyfikowany z Państwa strony w czasie Państwa pobytu w Azurlingua nie będzie podlegał jakiemukolwiek zwrotowi pieniędzy.
- Azurlingua zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian danego kursu, jeżeli ilość zapisanych na niego uczestników jest mniejsza niż czterech. W zamian za to zaproponowany zostanie zwrot kosztów lub mniejsza ilość lekcji, co zostanie określone w zależności od ilości uczniów i typu kursu.
-Zwrot pieniędzy nastąpi 4 miesiące po zawiadomieniu naszej administracji o anulowaniu.

Skargi
Wszelkie skargi, które nie zostaną zgłoszone naszej administracji w trakcie państwa pobytu, nie będą mogły zostać uwzględnione po Państwa wyjeździe. 

Dni wolne od pracy
Kursy nie odbywają się w dni wolne od pracy i nie są zwracane za nie pieniądze, ani też nie są nadrabiane, za wyjątkiem kursów indywidualnych, które zostaną nadrobione w czasie Państwa pobytu.

Regulamin wewnętrzny szkoły
Od chwili przybycia na miejsce należy spełniać wymogi regulaminu wewnętrznego szkoły. Jeżeli Państwa zachowanie szkodzi prawidłowemu przebiegowi stażu, możecie Państwo zostać natychmiast z niego wykluczeni bez wypowiedzenia i bez zwrotu kosztów pobytu.

Zakwaterowanie
- Poprosimy Państwa o złożenie kaucji w gotówce w wysokości 200 euro w momencie wprowadzania się do pokoju na Kampusie głównym lub do studia. Zostanie ona Państwu w całości zwrócona w dniu wyjazdu, o ile nie trzeba będzie odliczyć od niej kosztów zniszczeń, braków, remontu lub ewentualnie sprzątania.
- Taksa pobytowa włączona już jest we wszystkie nasze ceny
- W chwili Państwa przyjazdu zostanie Państwu przekazany regulamin dotyczący zakwaterowania. Będziecie musieli go Państwo skrupulatnie przestrzegać w ciągu całego pobytu.
- Dostaniecie Państwo potwierdzenie zapisu, z zastrzeżeniem dostępności wybranego przez Państwa rodzaju zakwaterowania. W razie braku dostępności wybranego przez Państwa zakwaterowania zobowiązujemy się zrobić wszystko, by zaproponować Państwu podobne lub ekwiwalentne zakwaterowanie i spróbować w ten sposób usatysfakcjonować Państwa oczekiwania.


http://www.azurlingua.com/adultes/tarifs2011.html

Czy wiecie, że ? ?

220 milionów osób mówiło po francusku w 2011 r. i że francuski jest drugim językiem najczęściej uczonym na świecie?

 

Dobre powody, by przyjechać do Azurlingua...


Kursy dla prawdziwych początkujących


Znak jakości uznawany przez rząd francuski


Ceny i oferty "na miarę", odpowiadające Twoim oczekiwaniom


Uznanie instytucjonalne (partnerskie uniwersytety).

11 poziomów francuskiego,  Azurlingua proponuje Ci dydaktykę na miarę !


NEW :Możesz zapłacić w 2,3 lub 4 ratach bez kosztów.


I jeszcze inne 
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Dołącz do nas !

 
Portale społecznościowe

Poleć nas  na Facebooku !Lubisz tę stronę ?
Pomóż nam w jej rozpowszechnieniu !


Azurlingua